U NAS KUPISZ skrzynki pocztowe przelotowe, skrzynka z domofonem, wideodomofony, kamery CCTV, ogrzewanie elektryczne Elektra, usługi elektryczne Wrocław.
UWAGA! Nasz serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na Politykę Cookies)
Tesamed
W przypadku problemów ze stroną prosimy o kontakt mailowy biuro@tesamed.com.pl
Produkty w sprzedaży
Usługi i projekty
Automatyka przemysłowa
Linie produkcji pelletu
Dla inwestorów - bioenergia odnawialna
Produkcja i sprzedaż pelletu
Usługi teletechniczne - instalatorstwo Wrocław
Inteligetny budynek i ogród
Małe elektrownie wiatrowe
Reklamy obrotowe na wiatr
Koszyk
...jest pusty
Producenci
Nowości w sklepie
Skrzynka listowa stal nierdzewna z kamerą i szyfratorem  S562 VIDOS
Skrzynka listowa stal nierdzewna z kamerą i szyfratorem S562 VIDOS
1.450,00zł
Informacje i dokumenty
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Broszury
Instrukcje
Katalog produktu

Sygnalizatory SATEL


Sygnalizatory pełnią w systemie alarmowym potrójną rolę. W pierwszej kolejności, obecność sygnalizatorów zewnętrznych powinna zniechęcić część intruzów przed wtargnięciem do domu lub mieszkania chronionego systemem alarmowym. Poza tym w sytuacji alarmowej powinny głośnym dźwiękiem i błyskającym światłem przyciągnąć uwagę otoczenia.

Rolą sygnalizatorów wewnętrznych jest wypełnienie pomieszczeń nieprzyjemnym dżwiękiem o natężeniu bliskim granicy bólu, co dodatkowo ma zmusić intruza do opuszczenia obiektu.
Ze względu na fakt, że jest to z reguły jedyny element instalacji alarmowej dostępny z zewnątrz, sygnalizator powinien być szczególnie dokładnie zabezpieczony przed niepowołaną ingerencją.
W tym celu wyposażany jest w szereg urządzeń mających zabezpieczyć go przed próbami i skutkami sabotażu - celowego uszkodzenia.

Kolejnym istotnym problemem przy konstrukcji sygnalizatora jest odpomość na zmienne czynniki atmosferyczne - przemyślana, sprawdzona konstrukcja i renoma producenta jest istotną zaletą dobrego sygnalizatora.
SATEL wśród swoich produktów posiada gamę sygnalizatorów różniących się od siebie nie tylko kształtem i wielkością, ale i zastosowanymi technologiami oraz poziomem zabezpieczeń.
W celu odpowiedniego doboru sprzętu nieodzowna jest pomoc fachowca i jego umiejętność oceny potencjalnych zagrożeń.
Wszelkie zapytania prosimy kierować pod numer tel: 502 125 752

Na zamówienie: skrzynka pocztowa z domofonem, skrzynka z kamerami video, skrzynka stal nierdzewna z napisem, skrzynka stalowa podtynkowa, skrzynka wielowrzutowa, skrzynka zawieszana.


Oferujemy kompletne linie produkcji pelletu. Mamy gotowy projekt na budowę biogazowni. U nas kupisz tanie ogrzewanie elektryczne, domofony i wideodomofony, skrzynki pocztowe dla domu i bloku. Monitoring IP - bezpieczeństwo w domu i ochrona mienia. Elektra ogrzewanie elektryczne - ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe.
2009-2020 © Tesamed - Elektrotechnika dla domu i zakładu. Wszystkie prawa zastrzeżone.