U NAS KUPISZ skrzynki pocztowe przelotowe, skrzynka z domofonem, wideodomofony, kamery CCTV, ogrzewanie elektryczne Elektra, usługi elektryczne Wrocław.
UWAGA! Nasz serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na Politykę Cookies)
Tesamed
W przypadku problemów ze stroną prosimy o kontakt mailowy biuro@tesamed.com.pl
Produkty w sprzedaży
Usługi i projekty
Automatyka przemysłowa
Linie produkcji pelletu
Dla inwestorów - bioenergia odnawialna
Produkcja i sprzedaż pelletu
Usługi teletechniczne - instalatorstwo Wrocław
Inteligetny budynek i ogród
Małe elektrownie wiatrowe
Reklamy obrotowe na wiatr
Koszyk
...jest pusty
Producenci
Nowości w sklepie
Zestaw wideodomofonowy 1 przyciskowy ABB PREMIUM 83021/1-500
Zestaw wideodomofonowy 1 przyciskowy ABB PREMIUM 83021/1-500
7.257,00zł
Informacje i dokumenty
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Broszury
Instrukcje
Katalog produktu

Inteligentny budynek

Tylko teraz koszt systemu Inteligentnego Domu tańszy o co najmniej 15% od tradycyjnego systemu. Zapraszamy na prezentacje.

Głównym założeniem systemu FIBARO była możliwość zainstalowania go w każdym domu, mieszkaniu, hotelu, biurowcu czy magazynie, nie naruszając w najmniejszym stopniu infrastruktury obiektu.
System Fibaro oferuję pełną kontrolę nad domem, biurem bez konieczności uszkadzania ścian, przerabiania rozdzielni czy wymiany włączników. Jest to jedna z wielu różnic, jakie dzielą ten prawie bezinwazyjny system od rozwiązań konkurencyjnych.

System składa się z 4 grup elementów:

  • Miniaturowe moduły instalowane w puszcze podtynkowej (ściemniacz, włącznik, kontroler rolet)
  • Interfejs (zewnętrzny i konfiguracyjny)
  • Home Center – centralka sterująca
  • Czujki (ruchu, dymu, zalania, kontaktron itp.)

Najnowocześniejszy system w wersji mieszkaniowej (60m2) to koszt 5 tysięcy złotych netto. Konkurencyjne systemy polskie oraz światowe oferują rozwiązania od kilkudziesięciu tysięcy złotych wzwyż.

Fibaro

Instalacja urządzeń nie trwa dłużej niż "5 minut".
Sprowadza się ona jedynie do wyjęcia klawisza np. odpowiedzialnego za włączenie światła, rozłączenie go od przewodów wychodzących ze ścian, podłączenie do nich modułu FIBARO i podłączeniu do niego klawisza. Następnie przykręcamy włącznik ponownie do ściany i fizycznie instalacja dobiegła końca.
Prosta i bezinwazyjna instalacja. Jednakże dla bezpieczeństwa każda instalacja powinna być przeprowadzana przez elektryka lub osobę wyszkoloną.

Fibaro

Home center jest główną centralą i "mózgiem" systemu, za pomocą którego mamy możliwość stworzenia swojej własnej inteligentnej sieci, konfigurując ją według własnych upodobań i oczekiwań.
Home Center wykorzystując bezprzewodową technologię Z-wave daje nam możliwość bezinwazyjnego zautomatyzowania urządzeń w naszym domu.
Otrzymując całkowitą kontrolę nad oświetleniem, systemami grzewczymi, klimatyzatorami, roletami, systemami alarmowymi, bramami garażowymi, urządzeniami RTV w sposób jak najbardziej wygodny i przede wszystkim w przystępnej cenie.

Fibaro

Interfejs graficzny.
Najprostsza instalacja i konfiguracja urządzeń w sieci, czytelny, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs daje nieograniczone możliwości skonfigurowania urządzeń według własnych upodobań i domowych przyzwyczajeń. Można wprowadzić w nim dowolne nazewnictwo poszczególnych pomieszczeń, przypisać urządzenia mające znaleźć się w sieci wraz z odpowiednią konfiguracją ich i możliwość utworzenia tzw. "scen" mających na celu współgranie wielu urządzeń jednocześnie. Fibaro
A wszystko za pośrednictwem przejrzystego i łatwego w obsłudze Interfejsu. Dom uczy się harmonogramu czynności i całkowicie się do nich dostosowuje, przeobrażając się w niezależny, samosterujący mechanizm.
Dom ma być wygodny, komfortowy, bezpieczny, oszczędny i przede wszystkim ma sprostać oczekiwaniom.

FIBARO współpracuje z największą ilością telefonów komórkowych.
Dzięki telefonowi można mieć przy sobie cały DOM. System FIBARO składa się z wielu elementów, ich częścią są aplikacje pracujące na telefonach: iPHONE, NOKIA, LG, SAMSUNG, SONY ERICSSON, HTC.

Technologia Z-Wave jest to innowacyjny, bezprzewodowy protokół komunikacyjny przeznaczony do automatyzacji domu.
Technologia ta znajduję swoje zastosowanie w elektronice domowej takiej jak termostaty, alarmy, oświetlenie, klimatyzacja, wentylacja oraz elektronice audio-video. Z-Wave jest technologią sieci kratowych tzw. "MESH", gdzie każde urządzenie jest w stanie wysyłać i odbierać komendy sterujące. Mają również możliwość stałej kontroli nad poprawnością działania poszczególnych modułów, nieustannie informując centralę o ich statusie

Fibaro

Bezpieczeństwo - Fibaro umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym.
Dzięki integracji wszystkich urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi.
Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd.
Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.
Dom samoistnie się zabezpieczy i uzbroi, po czym poinformuję nas wysyłając wiadomość na telefon.

Oszczędność - system FIBARO to oszczędności w kosztach eksploatacyjnych.
Fibaro daje możliwość sterowania całym oświetleniem w domu z ekranu telefonu. Zmniejsz natężenie światła do 70 % procent, oszczędzając energię.
System pozwala na osiąganie wymiernych korzyści w postaci oszczędności prądu do 30% i energii cieplnej nawet do 23% rocznie (w zależności od zaprogramowanych przez użytkownika ustawień).
Kompatybilność modułów pozwala na sterowanie każdym jednym rodzajem oświetlenia dostępnym na rynku. Dzięki systemowi FIBARO można zaoszczędzić energię grzejąc tylko w poszczególnych pomieszczenia jak również regulować klimatyzację i wentylację w całym domu.

Zapytaj się o cenę prostego systemu.
Zapraszamy na prezentacje systemu Inteligentnego Domu z Fibaro w mieszkaniu demonstracyjnym.
Prosimy o kontakt z biurem Tesamed w celu umówienia się na spotkanie.
Udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania oraz zaprezentujemy działania systemu w praktyce.

Tagi: *inteligentny dom, instalacje alarmowe, inteligentne instalacje, dom inteligentny, automatyka domowa, sterowanie oświetleniem, sterowanie światłem, nowoczesne instalacje, automatyka w domu, *automatyka w mieszkaniu, sterowanie ogrzewaniem, sterowanie domem, Zabezpieczenia, *Systemy inteligentne, Instalacje w domu

Sukasz skrzynki pocztowej, domofonu, ogrzewania elektrycznego?

Zadzwoń 502 125 752 lub biuro - tel. 609 127 538

Zapytania/zamówienia napisz biuro@tesamed.com.pl

Na zamówienie: skrzynka pocztowa z domofonem, skrzynka z kamerami video, skrzynka stal nierdzewna z napisem, skrzynka stalowa podtynkowa, skrzynka wielowrzutowa, skrzynka zawieszana.


Oferujemy kompletne linie produkcji pelletu. Mamy gotowy projekt na budowę biogazowni. U nas kupisz tanie ogrzewanie elektryczne, domofony i wideodomofony, skrzynki pocztowe dla domu i bloku. Monitoring IP - bezpieczeństwo w domu i ochrona mienia. Elektra ogrzewanie elektryczne - ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe.
2009-2020 © Tesamed - Elektrotechnika dla domu i zakładu. Wszystkie prawa zastrzeżone.