U NAS KUPISZ skrzynki pocztowe przelotowe, skrzynka z domofonem, wideodomofony, kamery CCTV, ogrzewanie elektryczne Elektra, usługi elektryczne Wrocław.
UWAGA! Nasz serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na Politykę Cookies)
Tesamed
W przypadku problemów ze stroną prosimy o kontakt mailowy biuro@tesamed.com.pl
Produkty w sprzedaży
Usługi i projekty
Automatyka przemysłowa
Linie produkcji pelletu
Dla inwestorów - bioenergia odnawialna
Produkcja i sprzedaż pelletu
Usługi teletechniczne - instalatorstwo Wrocław
Inteligetny budynek i ogród
Małe elektrownie wiatrowe
Reklamy obrotowe na wiatr
Koszyk
...jest pusty
Producenci
Nowości w sklepie
Skrzynka listowa niska w kolorze piaskowym
Skrzynka listowa niska w kolorze piaskowym
344,40zł
Informacje i dokumenty
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Broszury
Instrukcje
Katalog produktu

Słowniczek

  1. Anodowanie aluminium - (eloksacja - elektrolityczna oksydacja) - powierzchniowa obróbka metali polegająca na elektrolitycznym wytworzeniu warstwy tlenku. Anodowanie stosuje się głównie w stosunku do aluminium i jego stopów. Anodowanie stosuje się w celach- do antykorozyjnego i mechanicznego zabezpieczenia powierzchni metalu w celach zdobniczych - anodowane stopy aluminium uzyskują charakterystyczną fakturę poprzez barwienie można otrzymać nieścieralne powłoki kolorowe. Powłoka tlenkowa na 33% wyrasta ponad element, a 67% wrasta w niego w zależności od typu anodowania.
  2. Kodem logicznym nazywamy kod jednoznacznie identyfikujący użytkownika ( abonenta ) w systemie domofonowym lub video-domofonowym.
  3. Unifon - jest urządzeniem odbiorczym instalowanym w pomieszczeniu abonenta. Najczęściej słuchawka lub monitor ze słuchawką do prowadzenia rozmowy z osobą stojącą przy panelu wywołania.
  4. Panelem wywołania nazywamy urządzenie za pomocą, którego wybieramy abonenta przez wybranie odpowiedniego przycisku lub wpisanie kodu logicznego użytkownika.
  5. Elektrozaczep podstawowy – służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Podanie napięcia zasilającego zwalnia zapadkę elektrozaczepu, co umożliwia otwarcie drzwi. Zapadka jest zwolniona przez cały czas podawania napięcia zasilającego.
  6. Elektrozaczep z pamięcią – sterowany impulsowo. Posiadają one tzw. pamięć mechaniczną, która powoduje, że rygiel otwierany jest jednym, krótkim impulsem i pozostaje w tej samej pozycji aż do otwarcia i ponownego zamknięcia drzwi, wtedy to rygiel powraca do pozycji zamkniętej. Elektrozaczep z wyłącznikiem mechanicznym posiadają dodatkowo wyłącznik mechaniczny do blokowania mechanizmu rygla. W jednej pozycji rygiel jest cały czas otwarty, w drugim działa jak rygiel zwykły.
  7. Elektrozaczep rewersyjny - zasada działania jest odwrotna niż w ryglu zwykłym, tzn. rygiel jest zablokowany pod działaniem prądu, a odblokowuje się po wyłączeniu napięcia.
Wszelkie zapytania prosimy kierować pod numer tel: 502 125 752

Na zamówienie: skrzynka pocztowa z domofonem, skrzynka z kamerami video, skrzynka stal nierdzewna z napisem, skrzynka stalowa podtynkowa, skrzynka wielowrzutowa, skrzynka zawieszana.


Oferujemy kompletne linie produkcji pelletu. Mamy gotowy projekt na budowę biogazowni. U nas kupisz tanie ogrzewanie elektryczne, domofony i wideodomofony, skrzynki pocztowe dla domu i bloku. Monitoring IP - bezpieczeństwo w domu i ochrona mienia. Elektra ogrzewanie elektryczne - ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe.
2009-2020 © Tesamed - Elektrotechnika dla domu i zakładu. Wszystkie prawa zastrzeżone.